Metro Turizm

Adını Önce Yollara Sonra Kalbinize Yazar…

Metro Turizm günde yaklaşık 1550 sefer, filosundaki 1373 otobüs ve yılda ortalama 20 milyonun üzerindeki yolcusu ile Türk karayolu taşımacılık sektörünün devlerindendir. Ucuz otobüs bileti sahibi olarak bu deneyimden yararlanmak için öncelikle sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizin üst kısmında bulunan arama bölümüne seyahat edeceğiniz iki şehri ve yolculuk tarihinizi ekleyerek sizin için en uygun seferleri listeleyebilirsiniz. Yolculuk etmek istediğiniz seferi seçtikten sonra kolaylıkla biletinizi satın alabilirsiniz. Sitemizin güvenli ödeme sistemi sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

86 ilde 1109 satış noktası ve yaygın şehir içi servis olanaklarıyla alternatif yolcu taşıma araçlarının en güçlü rakibi konumunda olan firma sektörün ihtiyaç ve taleplerine ait öngörüsünü, sahip olduğu güçlü sermaye ile birleştirerek yatırıma dönüştürmüş ve filosundaki son teknoloji ile üretilmiş araçları yolcusuyla buluşturmuştur. Şirket geniş ulaşım ağıyla ülkenin hemen her noktasına otobüs seferleri düzenlemektedir. Dilediğiniz yer için biletinizi satın alarak siz de firmanın kaliteli hizmetinden yararlanarak yolculuk edebilirsiniz.

GÜVENİLİR VE KONFORLU OTOBÜS FİRMASI; METRO TURİZM

Merkezi Samsun’a bağlı olan Metro Turizm Otobüs Firması Türkiye’nin en büyük otobüs firmaları arasında bulunur, Filosunda ki 213 adet kendine ait aracı toplamda 1460 adet aracı ile Türkiye’nin 76 iline 500 den fazla ilçesine ortalama olarak günde en az 1300 sefer ile seyahat eden müşterilerine rahat ve konforlu ulaşımı amaçlayan Metro Turizm Otobüs Firması 1000’i geçik olan acentesi ile birlikte çağrı merkezine sahip olan Metro Turizm Otobüs Firması her zaman yanınızda. Yeni nesil teknolojiye sahip araçları ile yolculuk artık Metro Turizm Otobüs Firması ile daha eğlenceli. Sizde Metro Turizm Otobüs Firması ile seyahat etmek isterseniz online olarak yerinizden hiç kalkmadan sıra bekleme derdi olmaksızın www.Biletboss.com dan rahatça ve daha uygun bir biçimde hangi saat uygunsanız o saatte biletlerinizi alabilirsiniz.

2014 yılında bir açıklamaya göre ortalama 21 milyon müşteri taşıyan Metro Turizm Otobüs Firması 2015 de hedefi 25 milyona yükseltmiştir. Metro Turizm Otobüs Firmasının başlıca seferleri şunlardır; İstanbul, Trabzon, Samsun, Ankara, Rize, Hopa, Antalya, İzmir, Kayseri, Giresun, Kırklareli, Kocaeli, Kırşehir, Diyarbakır, Van, Mardin, Tatvan, Gaziantep, Kahramanmaraş, Gaziantep, Hatay, Şanlıurfa, Adana, Mersin, Kuşadası, Manavgat ve tüm Türkiye’ye ulaşabilirsiniz sizde Metro Turizm ile seyahat etmek isterseniz www.Biletboss.com dan online olarak biletlerinizi alabilir, kolayca dilediğiniz saatte bilet bulabilirsiniz.

Ülkemizin en güzel illerinden olan Samsun’dan başlayıp tüm Türkiye’yi Metro Turizm Otobüs Firmasıyla seyahat edebilirsiniz. Samsun’un tarihini bir bakışta anlatan kaleleri, hanları, camileri, hamamları ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Samsun kendini kendine resmen aşık edebiliyor. Tarihi yerler ön plana çıkan bazı yerleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Dağları; Çangal Dağları, Sıralı Dağlar, Canik Dağları, Kocadağ, Kunduz Dağları, Akdağ, Nebyan Dağları ve Hacılar Dağı.

Yaylaları; Kunduz yaylası, Ladik Yaylası, Küpecik Yaylası, Büyükkızoğlu Yaylası, Gürcü Yaylası ve Çakırgümüş Yaylası.

Diğer Görülmesi Gereken Tarihi Yerler; Yörgüç Pala Camii, Samsun Büyük Camii, Sivrikese Camii, Mater Dolarasa Katolik Kilisesi, İkiztepe Örenyeri.

Sizde bu tarihi yerlere tanıklık etmek isterseniz Metro Turizm ile seyahat edebilirsiniz. Biletlerinizi hiç sıra beklemeden oturduğunuz yerden alma imkanı sunan www.biletboss.com dan rahatlıkla alabilirsiniz.

Bütün seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz üst segment, 2+1 koltuk düzeniyle en rahat yolculuklarınızın değişmez tercihi Metro Suit otobüsler, çağdaş yolculuk anlayışının vardığı son nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Ergonomik tasarımlı tekli koltukların rahatlık avantajları yolcunun kendi aracında tek başına seyahat ediyormuş hissi yaşatmak için tasarlanmış gibidir.

Ofis ortamında ihtiyaç duyacağınız bütün donanımlara sahip bu araçlarda Wifi İnternet bağlantısı, her zevke uygun müzik seçenekleri, koltuk arkalarındaki led ekranlardan rahatça izleyebileceğiniz filmler, otobüs oyunu ve çektiğiniz fotoğrafları yol eğlencesine dönüştürebileceğiniz USB girişleriyle yoldayken bile, alışageldiğiniz yaşam zevklerinize ve iletişimde olma halinize ara vermek zorunda kalmazsınız. Açık büfe ikramlardaki diyet ürünler Metr Suit otobüslerdeki ikram yelpazesindeki zenginliğinin küçük bir örneğidir.Alışageldiğimiz standart koltuk düzenine sahip, otobüslerden oluşan Metro Class firmanın hemen hemen bütün güzergahlarında yol almaktadır. Mercedes, Man, Neoplan ve Setra gibi markaların son model araçlarının hizmet verdiği bu segmentte çağdaş beklentilerinizin hepsiyle buluşabilir, yurt genelinde pek çok ilimize keyifle seyahat edebilirsiniz.Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk gibi Avrupa ülkelerine yapacağınız seyahatlerinizde size Metro Euro eşlik edecektir. Bu tercihiniz yol boyunca sınırsız ikram seçenekleri, internet bağlantısı, film, müzik video oyunları gibi bireysel eğlence sistemleriyle yolculuğunuzu daha huzurlu, keyifli ve hayatın içinde tamamlamanız için düşünülmüştür.

Metro otobüs Firmasının Biletlerini www.biletboss.com üzerinden kredi kartına taksitli alabilirsiniz.

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top