Esadaş Turizm

ESADAŞ TURİZM

1983 yılında kurulan bir Firmadır. Kuruluşundan bu yana dünyada değişen teknolojinin ilerleyişi ile çağın gereken tüm gereksinimlerini bünyesine alan firma yenilikçi yönetici zihniyeti ile gelişmeye ve yenilemeye devam eden kaliteli bir yolcu taşıma firması olma yolunda adımlar atan firmaların başında gelir. Türkiye de yaygın olarak kullanılan kara taşımacılığında yüksek standartları yakalayan Esadaş Turizm filosunda bulunan yaklaşık 800 çalışanı ile yıllardır müşterilerinin beğenisini kazanmış toplumda ün kazanmış bir firma haline gelmiştir. Firmada çalışanların tamamı özel seçilmiş tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Firmanın araçlarını kullanan tecrübeli yıllarını bu sektörde geçiren kaptanlara sahiptir sizin güvenliğiniz için her seferde en az 2 kaptan bulunduran firma insan güvenliğini en üst sıralarda yer edinerek ona göre çalışmalar yapmaktadır. Siz de bizimle yolculuklar yapmak istediğiniz taktirde www.biletboss.com sitesine girip kredi kartınızı kullanarak ucuz güvenilir biletinizi alarak bizimle keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Filomuzda son model Mercedes araçlar bulunmaktadır 200 araçlık firmamız yılda 3 milyon insan taşımaktadır. Müşteri memnuniyeti için formlar düzenleyen firma müşteri danışma ve şikayet merkezleri ile müşterilerinin dertlerini ve isteklerini dinleyen bir firmadır. Araçlarda bulunan tüm teknolojik aletler mevcuttur bunlardan bazıları TV sinema sistemi ile çok kanallı Radyo sisteminin yanı sıra Kablosuz internetin tüm imkanlarından faydalanmanız için size sunulan imkanlardan bazılarıdır. Firmanın bazı şubeleri şunlardır; Ankara, Antalya, İzmit, Diyarbakır, Samsun, Sivas, Erzurum, Erzincan, Amasya, Konya, Denizli, Burdur,Mersin,Manisa gibi merkez şehirlerde bulunan merkez şubeleri gibi ve şubelerinde hizmet veren firma yıllardır bu grafiğini yükseltmeye devam ederek ilerlemektedir. Firmanın seyahat ettiği bazı iller ise şu şekilde; Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Elazığ ve daha birçok şehre ziyaret eden firma bu illerden taşıdığı yolcularının beğenisini kazanmıştır. Araçlarda bulunan klima sistemleri ile istediğiniz havayı yaratarak yaz kış konforlu seyahat edebilirsiniz. Siz değerli yolcularımız için 2+2 ve 2+1 konforlu ve geniş koltukları ile hizmet veren firmamız ile yolculuk yapmak istediğiniz taktirde www.biletboss.com sitesine girip kredi kartınız ile ucuz konforlu biletler alabilirsiniz.

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top