Çanakkale Truva Turizm

Çanakkale Truva Turizm Seyahat Bileti Al

İlk kurulduğu yıllarda  çan seyahat ve Çan birlik adı altında yolcu taşıma sektöründe hizmet veren firma dünyada değişen yolcu sektörüne ayak uydurabilmek için büyük değişikliklere girerek 1992 yılında adını ve tüm zihniyetini değiştirerek yeni bir kılıfa bürünmüştür. Çanakkale Truva Turizm adı ile taşıma sektöründe yenilikçi bir zihniyet ile yola çıkan firma yaptığı çalışmalar ile taşıdığı yolcuların beğenisini kazanmıştır. Geçmişte yaptığı hizmetler ile bugün yaptığı hizmetler arasında büyük farklar olan firma taşıma sektöründe yaptığı yenilikçi hareketler ile yolcuların beğenisini kazanmıştır. Firma özel seçilmiş kaptanları ile yolculuk sektöründe yıllarını harcamış personelleri ile seyahat eden müşterilerinin isteklerini dinlemek için yeni geliştirdiği yolcu formları ile her müşterisinden ayrı ayrı  görüşlerini alarak müşteri memnuniyeti için her şeyi yapman firmadır.Türkiye de hizmet sektöründe en iyi olmak için çalışan firma Türkiye genelinde birçok ile seyahat etmekte firmanın seyahat listesindeki bazı şehirler şunlardır; Çanakkale, Zonguldak, Yalova, Sakarya, Muğla, Kırklareli, İzmit, İzmir, İstanbul Ataşehir ve Esenler Gebze,Eskişehir,Edirne ve daha birçok il ve ilçede seyahat eden firma Türkiye’nin en iyisi olmak için elinden geleni  yapmaktadır. Filosunda bulunan 100 den fazla araç ve 200 aşın servisi ile büyük bir yolcu firması olan firma Araçlarında bulunan 2+1 ve 2+2 VIP koltuklar ile geniş koltuklarda seyahat eden müşterilerin daima sevgisini ve tercihini kazanmıştır. Araçlarda bulunan Tv sinema sistemleri ile Çok kanalı Radyo sistemlerinin yanı sıra Kablosuz internetin tüm faydalarından yararlanabileceğiniz imkanlar sunan firma ile seyahat etmek istediğiniz taktirde www.biletboss.com sitesine girip kredi kartınız ile biletinizi alarak seyahat edebilirsiniz.

Siz değerli yolcularımızın kolaylıkla bilet almanız için mobil cihazlarınız ile biletinizi alabilme imkanı da sunan firma www.biletboss.com sitesine istediğiniz yerden girip kredi kartınız ile kolaylıkla biletinizi alabilirsiniz. Kaliteli ve Güvenli Seyahat Çanakkale Truva Turizm.

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top