Adıyaman Gülaras Turizm

Adıyaman Gülaras Turizm

Adıyaman Gülaras Turizm uzun zamandır ulaştırma sektöründe olan ve son dönemde araçların yenileyerek yepyeni ve modern bir filoya sahip olan, Adıyaman ili merkezli bir firmadır. Firmanın tüm karar işlemlerinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak Erdal Çetin görev almaktadır. Adıyaman ili merkezli, Türkiye’nin birçok ili ve ilçesine seferler düzenlemektedir.

Hizmet ve Programları

Adıyaman Gülaras Turizm yenilediği otobüs filosu ile düzenlediği seferlerinde yolcularına sıcak – soğuk içecek ikramları, atıştırmalık ikramları sunmaktadır. Ayrıca 2+2 ve 2+1 koltuk seçenekli otobüsleri geniş koltukludur. Filosunda bulunan otobüslerde koltuk ekranları olanlarında kulaklıkla tv, müzik, radyo ve sinema keyfini, yolcularına sunmaktadır. Otobüslerinde ücretsiz wifi ile internete giren yolcuların uydu tv izleme şansları ve Usb girişli otobüslerle telefonlarını şarj etme olanakları vardır. Firmanın düzenlediği seferlerde namaz saatlerinde durma hizmeti vardır.

Seferleri

Adıyaman Gülaras Turizm, Adıyaman merkezli seferleri ile hemen hemen her gün, Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Amasya, Antalya, Aydın, Batman, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Kırşehir, Malatya, Mersin, Manisa, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon ve Uşak il ve yol güzergahındaki ilçelerine seferler düzenlemektedir. Adıyaman Gülaras Turizm firmasının yolcu taşımacılığı yaptığı komşu ile ve ilçelere her gün birden fazla seferleri vardır. Dönüş seferleri de bu il ve ilçelerden Adıyaman merkezli olmaktadır. Çok yaygın ve sürekli seferleri ile Türkiye’nin tüm bölgelerine seferleri vardır.

Otobüs Filosu

Adıyaman Gülaras Turizm firmasının kırmızı renk özellikli, son model ve farklı markalarda geçici ve faaliyette olan 50 civarında otobüs adeti vardır. Firmanın son dönemde bünyesine kattığı 5 adet Neoplan Starliner II otobüsleri 2+1 koltuk özelliklidir. Ayrıca filosuna yeni kattığı 6 adet Travego 15 otobüsleri, 4 adet setra 517 Hdh otobüsleri vardır. Neoplan N 5218 SHD-L Starliner II marka otobüsleri ve diğer Mercedes Benz marka otobüsleri sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenleyen firmanın yakın dönemde araç filosuna yeni araçlar katarak seferlerini daha da arttırmayı hedeflediği bilinmektedir.

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top